Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzią przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmują do wiasomośći, że przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /index_nowy.php on line 292

Wartość Volkswagena.

Jedną z wielu zalet Volkswagena jest wysoki poziom wartości rezydualnej (RV), czyli mniejszy niż w innych markach spadek wartości samochodu w okresie jego użytkowania.

Skąd bierze się wartość Volkswagena?

  • Stabilna i przemyślana polityka rabatowa
  • Prestiż marki
  • Potwierdzona solidność samochodów
  • Wysoka jakość wykonania
  • Technologie wyznaczające standardy
  • Innowacje wspomagające kierowcę
  • Oszczędności wynikające z kosztów eksploatacji
  • Bezpieczeństwo czynne i bierne

TechnologiaBlueMotion Technology

produkty, innowacje i technologie Volkswagen, służące oszczędności i ochronie środowiska.


BiFuel

technologia zasilania LPG, znacznie obniżająca koszty zużycia paliwa, eksploatacji i emisji substancji szkodliwych.


EcoFuel

technologia zasilania gazem ziemnym, znacznie obniżająca koszty zużycia paliwa, eksploatacji i emisji substancji szkodliwych.


4MOTION

stały napęd na cztery koła.


TSI

technologia konstrukcji silnika, łącząca tzw. downsizing (zmniejszanie pojemności silnika przy zachowaniu dużej mocy), bezpośredni wtrysk paliwa i turbodoładowanie.


TDI

technologia nowoczesnych i oszczędnych silników z bezpośrednim wtryskiem oleju napędowego do komory spalania i turbosprężarką, gwarantująca wysoki moment obrotowy i znakomite osiągi.


DSG

automatyczna, dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.