Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzią przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmują do wiasomośći, że przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /index_nowy.php on line 292

Serwisowy Kontrakt Flotowy.

Serwisowy Kontrakt Flotowy (SKF) jest specjalną ofertą optymalnej obsługi floty skierowaną dla firm, które posiadają lub użytkują samochody Autoryzowanych Serwisów Volkswagen Samochody Dostawcze.

Przystąpienie do SKF jest bezpłatne i umożliwia korzystanie z Autoryzowanych Serwisów Volkswagen Samochody Dostawcze w całej Polsce na preferencyjnych warunkach oraz wiele dodatkowych korzyści.

Nie ma nic prostszego niż przystąpienie do Serwisowego Kontraktu Flotowego.

 • Wystarczy, że Twoja firma posiada co najmniej 10 samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
 • Skontaktuj się z nami i podpisz SKF. Przystąpienie do programu jest bezpłatne!
 • Korzystaj z rabatów i najlepszej obsługi swojej floty.

Z Serwisowym Kontraktem Flotowym będzie jeszcze szybciej, taniej i wydajniej zarządzać własną flotą. Po przystąpieniu do SKF otrzymasz możliwość korzystania z Autoryzowanych Serwisów Volkswagen Samochody Dostawcze w całej Polsce na wyjątkowo korzystnych warunkach obejmujących m.in. niższe stawki i rabaty na wszystkie naprawy, Oryginalne części Volkswagen® oraz priorytetowe traktowanie we wszystkich Autoryzowanych Serwisach Volkswagena. Do programu możesz przystąpić bezpłatnie. Zakres działania kontraktu będziesz mógł kształtować zgodnie ze swoimi potrzebami rozszerzając go o szereg dodatkowych usług i produktów, które pozwolą wydajnie zmniejszyć koszty utrzymania, zwiększyć mobilność, podnieść wartość rezydualną oraz usprawnić zarządzanie flotą. Warto, abyś już teraz poznał wszystkie usługi i związane z nimi korzyści, jakie zyskasz podpisując Serwisowy Kontrakt Flotowy.

Korzyści:

 • Atrakcyjne stawki na usługi serwisowe rb/h zł netto.
 • Rabat na części i materiały eksploatacyjne naliczany od cen obowiązujących w sieci Volkswagen uzależniony od wielkości floty (6-14%).
 • Rabat na robociznę naliczany od aktualnie obowiązującej stawki roboczogodziny dla Kontrahenta Flotowego we wszystkich Autoryzowanych Serwisów Volkswagen Samochody Dostawcze.
 • Preferencyjne przyjęcie do serwisu i obsługa samochodów.
 • Bezpłatne mycie nadwozia i czyszczenie wnętrza po każdej wykonanej usłudze.
 • Zapewnienie samochodu zastępczego na czas planowanych przeglądów serwisowych i napraw na specjalnych, atrakcyjnych warunkach cenowych.
 • Dożywotnia Gwarancja Mobilności. Z nami masz pewność, że zawsze dotrzesz do celu.
 • Kontrola nad kosztami dzięki udostępnianym kalkulatorom kosztów serwisowania.
 • Faktura zbiorcza i rozliczenia bezgotówkowe.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.