Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzią przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmują do wiasomośći, że przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /index_nowy.php on line 292

Oferta branżowa

Transport Energetyka Służby
mundurowe
Kurierzy Ochrona osób
i mienia
Pomoc
drogowa
Przewóz osób

Wyspecjalizowani doradcy flotowi pomogą wybrać z szerokiej gamy samochodów użytkowych marki Volkswagen, model najlepiej pasujacy do profilu danej działalności. Dodatkowo przedstawią ofertę dodatkowego wyposażenia, ofertę finansowania i ofertę obsługi posprzedażnej.

Dowiedz się więcej o ofercie.

Micha Druycki
Koordynator Sprzeday Flotowej

tel.: 22 532 24 16
tel. kom.: 608 677 643

michal.druzycki@porscheinterauto.pl

Piotr Osuchowski
Doradca Klienta Flotowego

tel.: 22 532 24 15
tel. kom.: 519 821 252

piotr.osuchowski@porscheinterauto.pl

Ewa Pechcin
Doradca Klienta Flotowego

tel.: 22 532 24 11
tel. kom.: 519 821 243

ewa.pechcin@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.