Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzią przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmują do wiasomośći, że przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /index_nowy.php on line 292

Dlaczego Ekologiczny?

W trosce o zadowolenie Klientów, którzy cenią sobie ekonomiczną i ekologiczną jazdę, inżynierowie koncernu Volkswagen nie ustają w pracach nad stworzeniem efektywnych źródeł napędu, o jak najniższej emisji spalin. Bazujące na technologiach TSI i TDI silniki benzynowe i wysokoprężne, poprzez zmniejszenie pojemności skokowej (downsizing), coraz bardziej zyskują na oszczędności i czystości, a przy tym nie tracą na dynamice.

- Innowacja - Oszczędność - Efektywność
- Ekologia - Dostępność cenowa

Najważniejsze elementy BMT

  • Silniki TSI, TDI, automatyczna dwusprzęgłowa przekładnia DSG
  • Pakiet BlueMotion Technology, dostępny w modelach Volkswagena (m.in. system Start-Stop i rekuperacja)
  • Modele BlueMotion - najoszczędniejsze w swojej klasie. Są dostępne w szerokiej gamie wersji wyposażeniowych i przystępnej cenie.

Porównanie kosztów zużycia paliwa

VOLKSWAGEN CADDY 1.6 TDI 75 kW RÓŻNICA
W KOSZTACH PALIWA
=
OSZCZĘDNOŚĆ
DLA KLIENTA
WERSJA
STANDARDOWA
BLUEMOTION
ROCZNY PRZEBIEG 30 000 1,1
ŚREDNIE SPALANIE (l/100KM) 5,7 4,6
CENA OLEJU NAPĘDOWEGO (1l) 5,8 zł 5,8 zł
ROCZNY KOSZT PALIWA 9 918 zł 8 004 zł 1 914 zł
OKRES UŻYTKOWANIA SAMOCHODU
W FIRMIE (LATA)
4,0
CAŁKOWITY KOSZT PALIWA
W CYKLU ŻYCIA SAMOCHODU
39 672 zł 32 016 zł 7 656 zł
LICZBA SAMOCHODÓW
WE FLOCIE FIRMY (szt.)
20
OSZCZĘDNOŚCI W WYDATKACH
NA PALIWO DLA CAŁEJ FLOTY
153 120 zł

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.